Polish (Poland)English (United Kingdom)
Kancelaria adwokacka Warszawa
Usługi dla klientów indywidualnych
Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, spadkowego oraz administracyjnego. W zakresie spraw cywilnych zajmujemy się prawem rodzinnym, prowadzimy również sprawy rozwodowe. Ponadto występujemy w imieniu naszych klientów w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych (komunikacyjnych, osobowych, majątkowych) od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów. Świadczymy także pomoc z zakresu ochrony dóbr osobistych i prawa cudzoziemców. Nasz zespół posługuje się językiem angielskim, w razie potrzeby korzystamy z usług tłumaczy innych języków obcych. Szczegółową ofertę naszej kancelarii znajdą Państwo w dziale „Klient indywidualny”.

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych
Kancelaria adwokacka w Warszawie oferuje kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Pomagamy przedsiębiorstwom w dochodzeniu roszczeń w procesach gospodarczych i zabezpieczamy ich interesy przed potencjalnymi zagrożeniami, które pojawiają się w trakcie prowadzonej działalności. W zależności od wyboru klienta, podobnie jak inne, renomowane kancelarie adwokackie, świadczymy pomoc prawną przy zleconych sprawach lub w ramach stałej obsługi prawnej. Przykładowa lista podmiotów gospodarczych korzystających z usług naszej kancelarii oraz szczegółowa oferta dla przedsiębiorców znajduje się w dziale „Obsługa firm”.

Zespół adwokacki
Zespół adwokatów oraz aplikantów kancelarii adwokackiej w Warszawie, dzięki zdobytemu doświadczeniu w stosowaniu prawa w praktyce, oferuje Państwu szybką i skuteczną pomoc prawną na najwyższym poziomie. Kancelarię prawniczą cechuje skuteczność i zaangażowanie, a naszym priorytetem jest wygrywanie spraw klientów oraz przedstawianie najkorzystniejszych rozwiązań dla postawionych przez nich celów.

Lokalizacja kancelarii adwokackiej
Siedziba kancelarii adwokackiej znajduje się w Warszawie, ale naszych klientów reprezentujemy w postępowaniach przed sądami na terenie całej Polski lub kierujemy ich do innych kancelarii adwokackich, z którymi współpracujemy na terenie całego kraju.
 
Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka

ADWOKAT MICHAŁ SANKOWSKI

tel.: +48 22 299 01 48
tel.: +48 509 078 318
e-mail: sankowski@kancelariasaska.pl

ul. Mokotowska 51/53 lok. 46
00-542 Warszawa

Created by OnlyWay